Klíčoví lidé

Miloslav VrbaIng. Miloslav Vrba – partner, CEO

Miloš Vrba pracuje v oblasti reklamy a marketingu od roku 1988. Založil a léta vedl významnou mediální agenturu, od roku 2001 se věnuje oboru public relations. Omnimedia využívá jeho znalosti médií a bohatých zkušeností s mediálním plánováním a nákupem. Milošovým koníčkem je historie a cestování.

 

 

Pavel_ZabrodskyMgr. Pavel Zábrodský – partner, Managing Director

Pavel Zábrodský pracuje v marketingových oborech od roku 1996. Zabýval se reklamou a marketingovým poradenstvím, pracoval jako novinář. V Omnimedii připravuje návrhy komunikačních strategií pro klienty agentury a zabývá se řešením krizové komunikace. Pavel se věnuje paraglidingu, hraje volejbal a fotografuje.

 

 

Daniel_KrizBc. Daniel Kříž – partner, PR Director

Dan Kříž se věnuje oblasti public relations celý svůj profesionální život. Je specialistou na media relations, v agentuře vede klientské oddělení. Dlouhodobě pracuje pro značku Vína z Moravy, Vína z Čech. Danovým koníčkem a velkou vášní je rybaření a je agenturním expertem na víno.

 

Vlada_BazantIng. Vladimír Bažant – Media Director

Vláďa Bažant pracuje v reklamě od roku 1986, od roku 1994 se zabývá plánováním a nákupem médií, přičemž pracoval pro významné světové značky. V agentuře má na starosti přípravu mediálních strategií a nákup mediálního prostoru a času. Vláďa rád (a chutně) vaří, cestuje po světě i České republice, miluje pěší turistiku.

 

Mgr. Klára Tibitanzlová – Event ManagementKlara_Tibitanzlova

Klára Tibitanzlová pracovala jako překladatel a kulturní redaktor, posléze se začala věnovat produkci. V Omnimedii má na starosti přípravu a zajištění akcí pro klienty. Klářiným koníčkem je film a cestování, miluje oblast jihovýchodní Asie.